מחלקת שרותי ה IT - מעניקה ללקוחותיה מגוון של פתרונות טכנולוגיים בתחום המחשבים, תקשורת ותשתיות, מתמחה במתן ייעוץ, תכנון וביצוע פרויקטים ,ובנוסף תחזוקה ושירות שוטף:

· יעוץ, תכנון ואינטגרציה של מערכות תקשורת ומחשבים .
· ביצוע פרויקטים בתצורת Turnkey Solutions או Rolling steps
· תשתיות תקשורת, מחשבים וטלפוניה
· מכירת ציוד מחשבים – שרתים, תחנות, ניידים, ציוד תקשורת ותוכנות
· שירותי מיקור חוץ (OutSourcing) בתחום תחזוקת ה IT.

Restart מנהלת מערך שירות כולל ומאמצת מדיניות של ניהול האיכות ואיכות השירות הכוללת על מנת לתת מענה הולם וייחודי לצרכי כל לקוחותיה ולעמוד בציפיותיהם.
Restart רואה בשביעות רצון לקוחותיה את המדד העיקרי להצלחתה ועל כן משקיעה משאבים רבים בשיפור תמידי של מערך השירות וכוח האדם בחברה.
Restart ערוכה לספק סל שירותים רחב וכולל ללקוחותיה ועל כן מעסיקה הן עובדים והן קבלני בית בעלי ניסיון ויכולת מוכחת להתקנת מערכות קטנות וגדולות בכל אחד מהתחומים המוצעים על ידינו ואף עובדת בשיתוף פעולה עם חברות נוספות הפועלות בתחום.
Restart מתעדכנת באופן שוטף בכל החידושים בשוק התקשורת והמחשבים המשתנה במהירות, ועוקבת אחר הלכי הרוח בשוק, תוך שאיפה לשיפור תמידי של ביצועיה. החברה נוהגת להשתמש בציוד קצה של מיטב החברות המובילות בעולם ולספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים וייחודיים ללא פשרות.
לצד ידע טכנולוגי רב, מומחי חברת Restart הם בעלי ידע והבנה של תהליכים עסקיים, טכנולוגיות, מחשבים ותקשורת, כמו כן בעלי ניסיון בתחום השירותי למעלה מחמש עשרה שנה.

יתרונה של Restart ביכולת לנצל את הידע הרחב של מומחיה, על מנת למצוא ללקוח פתרונות חכמים שמחד, בליווי הניהולי, יגדילו את הרווח של העסק, ומאידך, בשרותי ה IT יחסכו לו עשרות אחוזים בהוצאות המחשוב.
 
 
 | Top
לייבסיטי - בניית אתרים